Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Miniogródek KIDS - Słodkie Listki (stewia)

Producent: Vilmorin

Dostępność: Jest Jest (10 szt.)
Czas realizacji: 24h
Skład:
- torebka foliowa do uprawy
- saszetka nasion
- podłoże z włókien kokosowych bez torfu
    Czas realizacji: 24 h
  • 10,80 zł Cena netto: 10,00 zł
  • szt.

Najnowszy asortyment z miniogródkiem dla dzieci z serii KIDS z nasionami stewii - naturalnego słodzika. Stewia jest w naszych warunkach rośliną jednoroczną, której liście są 20 razy słodsze od cukru spożywczego, a zawierają niewielkie ilości kalorii. Można stosować świeże liście lub suszone. 

Vilmorin Kids to produkty tak pomyślane, aby dzieci w prosty sposób nauczyły się podstaw uprawy roślin. Szczegółowa instrukcja znajdująca się w każdym zestawie pozwala osiągnąć sukces w uprawie. Miniogródek to kompletne rozwiazanie do nauki i zabawy. Zawiera wyselekcjonowane nasiona, które po umieszczeniu w dołączonym bloku z włókien kokosowych i jego nawodnieniu zyskują optymalne warunki kiełkowania. Dzięki temu rośliny można uprawiać w należącej do zestawu torebce foliowej aż do przesadzenia lub nawet do zbiorów.
Dzięki zróżnicowanym tematom dzieci doświadczą wielorakich aspektów edukacyjnych ogrodu: nauczą się rozpoznawać różne gatunki, zaobserwują kreatywność kwiatów i warzyw, zgłębią proces kiełkowania i wzrostu roślin, a przede wszystkim poznają przyrodę, rytm pór roku oraz różnorodność biologiczną jako całość. 

Wysiew nasion: III-IV

Zbiory: IX-X

 

Akcesoria

Polecamy produkty