Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Mieszanka anty- komarowa na taśmie nasiennej

Producent: Toraf

Dostępność: Jest Jest (12 szt.)
Czas realizacji: 24h

Taśma nasienna 6 m

Termin ważności XI 2022 r.

    Czas realizacji: 24 h
  • 5,20 zł Cena netto: 4,81 zł
  • szt.

Mieszanka ANTY KOMAROWA - nasiona na taśmie

Komary to owady, które skutecznie potrafią zepsuć urok wypoczynku w ogrodzie. Jednym ze sposobów, w jaki możemy się pozbyć nieproszonych, bzyczących gości, jest zastosowanie mieszanki nasion kwiatów, które swoim aromatem odstraszają owady. Naukowo udowodniono wpływ zapachów wydzielanych przez wiele aromatycznych roślin takich, jak: macierzanka, czosnek ozdobny, koper ogrodowy, kminek, melisa, czy szałwia.

Bogata mieszanka ponad 50 gatunków ziół i kwiatów jednorocznych i wieloletnich o właściwościach odstraszających komary. Rośliny wydzielają aromatyczne olejki eteryczne których komary nie znoszą. W skład mieszanki wchodzi wiele znanych i lubianych ziół, które oprócz funkcji odstraszającej komary mogą pełnić funkcję użytkową jako dodatek do różnego rodzaju potraw.
Za pomocą taśmy z mieszanką anty komarową łatwo i szybko stworzysz kolorową obwódkę wokół tarasu, altany, brzegów trawnika lub w donicy.
Wysiew nasion pod osłony w II-IV lub V bezpośrednio do gruntu.

 

WARUNKI UPRAWY

1. Przygotować podłoże usuwając kamienie i grabiąc w celu wyrównania i rozdrobnienia powierzchni ziemi.

2. Ułożyć taśmę z nasionami na gruncie lub na powierzchni ziemi w skrzynce, następnie przykryć go cienką warstwą podłoża około 0,6cm grubości.

3. Obficie podlać i utrzymywać wilgotność nie dopuszczając do przesuszenia w celu ułatwienia kiełkowania. W przypadku donic zaleca się stosować spryskiwacz do podlewania.

 

Opakowanie zawiera 6 metrów taśmy

 

SIEW TAŚMA: II- V

GŁĘBOKOŚĆ UŁOŻENIA TAŚMY: 0,6cm

STANOWISKO: PEŁNE SŁOŃCE

WYSOKOŚĆ: 30-100cm

KWITNIENIE: V-X

 

Akcesoria

Polecamy produkty