Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Kaptur ochronny na zimę biodegradowalny

Producent: Vilmorin

Dostępność: Jest Jest (11 szt.)
Czas realizacji: 24h

W zestawie 3 szt. o wymiarach 0,5 x 1 m.

    Czas realizacji: 24 h
  • 35,50 zł 29,50 zł Cena netto: 23,98 zł
  • szt.

Kaptur ochronny na zimę biodegradowalny VILMORIN. Włókniny zimowe są przeznaczone do ochrony roślin przed zimnem, mrozem, śniegiem i gradem w okresie zimowym.

Tworzą korzystny mikroklimat, jednocześnie przepuszczając powietrze, światło i wodę, co pozwala uniknąć odwodnienia lub pęknięcia gałęzi, uduszenia korzeni. Umożliwia rozwój młodych pąków i pędów wiosną.

Włókniny wytwarzane są z materiału Biolice® wykonanego z mieszanki zbożowej. Zaskakujący jest fakt, że włóknina ta posiada właściwości zbliżone do tworzywa sztucznego, jest miękka i jedwabista w dotyku, a jednocześnie wytrzymała, o delikatnym zapachu zbóż.

Włóknina umożliwia roślinom oddychanie, co zapewnia ich prawidłowe napowietrzenie. Po zakończeniu okresu użytkowania włóknina w 100% nadaje się na kompost. Włóknina może być stosowana w uprawach organicznych. 

Może być stosowana przez 2 do 3 sezonów w zależności od warunków pogodowych i czasu użytkowania.


Aby zmaksymalizować okres użytkowania produktu, zaleca się zabezpieczenie i przechowywanie włókniny z dala od wilgoci po zakończeniu sezonu.

Parametry maty są zgodne ze zmienionym rozporządzeniem WE nr 834/2007, co przyczynia się do ochrony i poprawy środowiska naturalnego.

W zestawie 3 szt. o wymiarach 0,5 x 1 m.

Akcesoria

Polecamy produkty