Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Biohumus Vit - użyźniacz Warzywa i owoce

Producent: BIOHUMUSECO Sp. z o.o.

Dostępność: Jest Jest (6 szt.)
Czas realizacji: 24h

Poj. 1 l

    Czas realizacji: 24 h
  • 14,40 zł Cena netto: 13,33 zł
  • szt.

Biohumus - użyźniacz do warzyw i owoców

To naturalny, organiczny i silnie skoncentrowany środek poprawiający właściwości podłoży, powstały na bazie 50% wodnego roztworu biohumusu. Skuteczny przez cały sezon wegetacyjny. Podnosi „produkcyjność” gleby w gospodarstwach ekologicznych, w uprawach wielkotowarowych zbóż, ziemniaków, warzyw, drzew, krzewów i kwiatów. Zapobiega skutkom nadmiernej eksploatacji. Odnawia życie biologiczne gleby. Powoduje optymalny wzrost roślin, gwarantuje wyższe plony warzyw i owoców.

Substancja biologicznie czynna – biohumus, to specyficzny wyciąg z kompostu przerobionego przez dżdżownicę Eisenia fetida. Posiada ona mikroorganizmy niedopuszczające do rozwoju grzybów — patogenów roślin i charakteryzuje się dobrymi właściwościami nawozowymi. Jest zasobna w niezbędne składniki pokarmowe dla roślin oraz enzymy i mikroorganizmy związane z metabolizmem dżdżownicy znanej pod marketingowa nazwą "czerwona kalifornijska".
Ekologiczne nawozy do roślin na bazie biohumusu służą do pielęgnacji, odżywiania i ochrony roślin. Stanowią niezbędny element minimalizujący użycie chemii podczas produkcji warzyw, owoców i kwiatów. Poprzez wykluczenie procesu krystalizacji którym cechują się inne nawozy mineralne, preparaty są w 100% bezpieczne dla roślin, ludzi i zwierząt.

 

Akcesoria

Polecamy produkty