Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Biohumus Vit - Sadzvit Eko - Zaprawa do nasion i rozsad

Producent: BIOHUMUSECO Sp. z o.o.

Dostępność: Jest Jest (29 szt.)
Czas realizacji: 24h

Poj. 0,2 l

    Czas realizacji: 24 h
  • 10,80 zł 7,70 zł Cena netto: 7,13 zł
  • szt.

Biohumus Vit - zaprawa do nasion i rozsad 

To naturalny, organiczny środek poprawiający właściwości podłoży, powstały na bazie biohumusu, skutecznie zasilający rośliny i wzbogacający podłoże w pożyteczne mikroorganizmy. Jest niezwykle skuteczny podczas zaprawiania nasion i rozsad, w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, leśnych oraz upraw polowych. Przyśpiesza i poprawia ilość i jakość kiełkowania nasion oraz poprawia rozwój systemu korzeniowego rozsady, co ma niebagatelny wpływ na ogólną kondycję rośliny i jej prawidłowy rozwój. Nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania, jest przyjazny pszczołom, organizmom wodnym i człowiekowi

Produkt zarejestrowany w wykazie nawozów i środków poprawiających właściwości gleby zakwalifikowanych do stosowania w rolnictwie ekologicznym.


Zakres stosowania: w uprawie roślin ozdobnych, sadowniczych, leśnych oraz w uprawach polowych.


Sposób stosowania: wymieszać nasiona z sypkim preparatem lub zmieszanym w dowolnej ilości z wodą. Tak uzyskaną mieszankę wysiać. Przy rozsadzie do pikowania dwie części preparatu zmieszać w naczyniu z wodą i odczekać 30 min. Następnie korzenie zanurzyć w powstałej papce i wysadzać do gruntu.

PRODUKT POLSKI

Polecamy produkty