Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Biohumus Vit – Rośliny ozdobne z liści i kwitnące

Producent: BIOHUMUSECO Sp. z o.o.

Dostępność: Jest Jest (4 szt.)
Czas realizacji: 24h

Poj. 1 l

    Czas realizacji: 24 h
  • 13,95 zł 9,99 zł Cena netto: 9,25 zł
  • szt.

Biohumus VIT - do roślin ozdobnych z liści i kwitnących 

To naturalny, organiczny środek poprawiający właściwości podłoży, powstały na bazie biohumusu przeznaczony do wszystkich rodzajów roślin w uprawach doniczkowych, balkonowych oraz ogrodowych. Powoduje optymalny wzrost roślin, gwarantuje wyższe plony warzyw i owoców. Regularnie stosowany zapewnia intensywną zieleń liści roślin ozdobnych oraz obfite i długie kwitnienie roślin kwitnących. Nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania, jest przyjazny pszczołom, organizmom wodnym i człowiekowi.  

Substancja biologicznie czynna – biohumus, to specyficzny wyciąg z kompostu przerobionego przez dżdżownicę Eisenia fetida. Posiada ona mikroorganizmy niedopuszczające do rozwoju grzybów — patogenów roślin i charakteryzuje się dobrymi właściwościami nawozowymi. Jest zasobna w niezbędne składniki pokarmowe dla roślin oraz enzymy i mikroorganizmy związane z metabolizmem dżdżownicy znanej pod marketingową nazwą "czerwona kalifornijska".
Ekologiczne nawozy do roślin na bazie biohumusu służą do pielęgnacji, odżywiania i ochrony roślin. Stanowią niezbędny element minimalizujący użycie chemii podczas produkcji warzyw, owoców i kwiatów. Poprzez wykluczenie procesu krystalizacji którym cechują się inne nawozy mineralne, preparaty są w 100% bezpieczne dla roślin, ludzi i zwierząt.

Produkt zarejestrowany w wykazie nawozów i środków poprawiających właściwości gleby zakwalifikowanych do stosowania w rolnictwie ekologicznym.

Akcesoria

Polecamy produkty