Gwarantujemy:

Produkty wysokiej jakości
Bezpieczne zakupy
Szybką dostawę

Bazylia - Mini Ogródek

Producent: Vilmorin

Dostępność: Jest Jest (15 szt.)
Czas realizacji: 24h
W opakowaniu -torebka foliowa do uprawy, saszetka nasion 1,0 g, podłoże z włókien kokosowych bez torfu
    Czas realizacji: 24 h
  • 12,65 zł 10,60 zł Cena netto: 9,81 zł
  • szt.

Mini ogródek do uprawy roślin od Vilmorin Garden z wyselekcjonowanymi nasionami warzyw i ziół umożliwi Państwu prostą, szybką i udaną uprawę roślin. Napęczniały blok z włókien kokosowych zapewnia wysokiej jakości nasionom najlepsze warunki kiełkowania. W ten sposób rośliny mogą być utrzymane w torebce foliowej albo do czasu zbiorów lub aż do chwili przesadzenia. Podłoże kokosowe powstaje podczas przerobu skorup orzechów palm kokosowych. Zapewnia optymalne warunki powietrzno-wodne, które wpływają w istotny sposób na tworzenie się i rozwój systemu korzeniowego rośliny. W przeciwieństwie do torfu nie "osiada", jego struktura nie ulega zniszczeniu podczas obróbki mechanicznej.


Bazylia właściwa to roślina przyprawowa o przyjemnym, korzennym, słodkawym i pikantnym smaku i zapachu. Używa się świeżych lub suszonych liści. Liście najlepiej dodawać do sałatek i zup, duszonych warzyw oraz twarożku. Niezastąpiony składnik prawie wszystkich włoskich dań.

Bazylia właściwa to roślina jednoroczna o wysokości ok. 50 cm. Można ją uprawiać w doniczkach na parapecie okiennym. Bazylia to cenna roślina przyprawowa o szerokim zastosowaniu m.in. jako przyprawa w kuchni włoskiej.

 

Polecamy produkty