Kategorie

Miniogródek KIDS - pomidor doniczkowy Bajaja

Producent: Vilmorin
Dostępność:
Jest Jest
 (11 szt.)
Czas realizacji: 24 h
szt.
Cena netto: 9,05 zł 10,50 zł9,50 zł

Najnowszy asortyment z miniogródkiem dla dzieci z serii KIDS z nasionami pomidorka doniczkowego odmiany Bajaja. Pomidor Bajaja jest średnio wczesny, nadaje się do bezpośredniego spożycia i dekoracji potraw.  Tworzy owoce małe, czerwone o wadze ok. 8-10 g. Z jednej rośliny otrzymuje się nawet do 750 pomidorków.

Wysiew: III-IV

 

Vilmorin Kids to produkty tak pomyślane, aby dzieci w prosty sposób nauczyły się podstaw uprawy roślin. Szczegółowa instrukcja znajdująca się w każdym zestawie pozwala osiągnąć sukces w uprawie. Miniogródek to kompletne rozwiazanie do nauki i zabawy. Zawiera wyselekcjonowane nasiona, które po umieszczeniu w dołączonym bloku z włókien kokosowych i jego nawodnieniu zyskują optymalne warunki kiełkowania. Dzięki temu rośliny można uprawiać w należącej do zestawu torebce foliowej aż do przesadzenia lub nawet do zbiorów.
Dzięki zróżnicowanym tematom dzieci doświadczą wielorakich aspektów edukacyjnych ogrodu: nauczą się rozpoznawać różne gatunki, zaobserwują kreatywność kwiatów i warzyw, zgłębią proces kiełkowania i wzrostu roślin, a przede wszystkim poznają przyrodę, rytm pór roku oraz różnorodność biologiczną jako całość. 

Wysiew nasion: III-IV

Zbiory: IX-X