Kategorie

Miniogródek KIDS - mieszanka sałat liściowych Mesclun Sweet

Producent: Vilmorin
Dostępność:
Jest Jest
 (15 szt.)
Czas realizacji: 24 h
szt.
Cena netto: 10,00 zł 10,50 zł

Najnowszy asortyment z miniogródkiem dla dzieci z serii KIDS z nasionami mieszanki sałat lisciowych Mesclun Sweet. W mieszance znajdziecie delikatne listki różnych sałat, cykorii i ziół do uprawy w gruncie i całoroczne uprawy w skrzynkach i doniczkach. Idealna do przyrządzania smacznych sałatek, do dekoracji i do kanapek

Vilmorin Kids to produkty tak pomyślane, aby dzieci w prosty sposób nauczyły się podstaw uprawy roślin. Szczegółowa instrukcja znajdująca się w każdym zestawie pozwala osiągnąć sukces w uprawie. Miniogródek to kompletne rozwiazanie do nauki i zabawy. Zawiera wyselekcjonowane nasiona, które po umieszczeniu w dołączonym bloku z włókien kokosowych i jego nawodnieniu zyskują optymalne warunki kiełkowania. Dzięki temu rośliny można uprawiać w należącej do zestawu torebce foliowej aż do przesadzenia lub nawet do zbiorów.
Dzięki zróżnicowanym tematom dzieci doświadczą wielorakich aspektów edukacyjnych ogrodu: nauczą się rozpoznawać różne gatunki, zaobserwują kreatywność kwiatów i warzyw, zgłębią proces kiełkowania i wzrostu roślin, a przede wszystkim poznają przyrodę, rytm pór roku oraz różnorodność biologiczną jako całość. 

Wysiew nasion: IV - VIII

Zbiory: V - IX