Kategorie

Biohumus Vit - Storczyk

Dostępność:
Jest Jest
 (4 szt.)
Czas realizacji: 24 h
szt.
Cena netto: 11,06 zł 13,95 zł11,95 zł
To naturalny, organiczny środek poprawiający właściwości podłoży, powstały na bazie biohumusu przeznaczony do zasilania wszystkich rodzajów storczyków. Regularne stosowanie zapewnia obfite i częste kwitnienie. Stosowanie poprzez oprysk jest wygodne, bezpieczne i skuteczne. Substancje odżywcze są natychmiast przyswajane w 70% przez całą roślinę. Środek do bezpośredniego użycia na rośliny, korzenie i liście. Regularne stosowanie jest bardzo dobrym sposobem na odżywianie i stałą pielęgnację oraz zapobiega większości chorób grzybowych.

Substancja biologicznie czynna – biohumus, to specyficzny wyciąg z kompostu przerobionego przez dżdżownicę Eisenia fetida. Posiada ona mikroorganizmy niedopuszczające do rozwoju grzybów — patogenów roślin i charakteryzuje się dobrymi właściwościami nawozowymi. Jest zasobna w niezbędne składniki pokarmowe dla roślin oraz enzymy i mikroorganizmy związane z metabolizmem dżdżownicy znanej pod marketingową nazwą "czerwona kalifornijska".
Ekologiczne nawozy do roślin na bazie biohumusu służą do pielęgnacji, odżywiania i ochrony roślin. Stanowią niezbędny element minimalizujący użycie chemii podczas produkcji warzyw, owoców i kwiatów. Poprzez wykluczenie procesu krystalizacji którym cechują się inne nawozy mineralne, preparaty są w 100% bezpieczne dla roślin, ludzi i zwierząt.